Doprava a platba

DOPRAVA

 1. ČESKÁ POŠTA – DO RUKY

Náklady na doručení: 159 Kč

Jak to funguje?

 1. O doručení balíku vás bude Česká pošta předem informovat pomocí SMS zpráv a emailů. Doručovatel má díky mobilnímu kontaktu možnost se s vámi před samotným předáním zásilky spojit a upřesnit dobu doručení nebo domluvit případné detaily.
 2. U většiny zásilek vám Česká pošta zašle kód pro bezkontaktní převzetí balíku, který tak snadno může převzít i třetí osoba.
 3. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

 

 1. ZÁSILKOVNA
 • NA VÝDEJNÍ MÍSTO

 Náklady na doručení: 79 Kč Česká republika

  109 Kč Slovensko

 • NA ADRESU

 Náklady na doručení: 115 Kč Česká republika

   159 Kč Slovensko

Jak to funguje?

 1. Při dokončování objednávky vyberte jako způsob doručení zboží Zásilkovnu a to buď na výdejní místo, nebo na adresu. Pokud preferujete doručení na výdejní místo, vyberte ze seznamu to, které máte nejblíže.
 2. Jakmile předáme zboží k přepravě, Zásilkovna vám pošle e-mail s trasovacím číslem. Zásilku můžete sledovat TADY.
 3. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám Zásilkovna pošle SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Při volbě doručení na adresu vás bude předem kontaktovat kurýr.

 

PLATBA

 V současnosti je možná platba:

 • bankovním převodem – na účet č. 284892505/0300 vedený u ČSOB - ZDARMA

 Po zadání objednávky dostanete potvrzovací email s nezbytnými údaji pro bankovní převod. Obsahovat bude i QR kód pro danou platbu. Jakmile vaše platba dorazí na náš účet (může trvat 1-3 pracovní dny v závislosti na vaší bance), objednávku začneme zpracovávat.

 • bezhotovostně přes platební bránu GoPay - ZDARMA
Zpět do obchodu